White space
torek: 7:00-14:00
četrtek: 7:00-14:00

OBVESTILO O PONOVNEM PRIČETKU DELA V ŠOLSKI ZOBNI AMBULANTI POLJČANE

1. Odpadejo vsi termini, ki smo jih določili pred epidemijo COVID-19.
  2. Za pregled oz. poseg pri zobozdravniku se je potrebno NAROČITI. Pokličete lahko na telefonsko številko 02/829  58 21 v torek in četrtek od 8:00 do 10:00 ure. Če imate možnost elektronskega komuniciranja nam pišete na elektronski naslov narocanje.szap [at] zd-sb.si

Ob tem obvezno napišite:

• ime in priimek otroka
  • datum rojstva otroka
  • natančno, kaj želite
  • obvezno navedite telefonsko številko, na katero ste dosegljivi.

1. Če imate eno od nujnih stanj, kot so:
  • močan zobobol (huda stalna dnevno nočna bolečina, ko protibolečinske tablete ne pomagajo več)
  • vnetje, ki se kaže z oteklino, ognojkom, težkim odpiranjem ust in požiranjem
  • krvavitve po ekstrakcijah
  • poškodbe v področju zob in čeljusti

se je prav tako potrebno NAROČITI.

1. Otrok naj na pregled pride samo, če je ZDRAV. V primeru znakov infekcije dihal nas o tem obvestite.

1. Pred obiskom zobozdravnika izpolnite vprašalnik o vašem zdravstvenem stanju otroka, ki se nanaša na obdobje zadnjih 14 dni (vprašalnik najdete na spletni strani zdravstvenega doma ali vam ga izroči zdravstveni delavec). Vprašalnik podpišete ter ga izročite zdravstvenemu delavcu, ki izvaja storitev.

1. 5 MINUT PRED NAČRTOVANIM TERMINOM vas bo pred šolo ali v čakalnici poiskala zobna asistentka. Zadrževanje v čakalnici ni dovoljeno. Če boste zamudili termin, vas ne bomo mogli sprejeti.

1. Izjemoma je dovoljeno spremstvo ENE ZDRAVE ODRASLE OSEBE za predšolske in osnovnošolske otroke.

1. Pred pregledom poskrbite za ustrezno otrokovo ustno higieno.

1. Na pregled pridite s pravilno nameščeno masko, prav tako otrok (pokrivati mora usta in nos).

Ob prihodu v čakalnico si razkužite roke, prav tako ob odhodu.

Odmor med delom od 10:30 do 11:00 ure.

Naročanje je možno:

• osebno v ordinacijskem času
  • na e-naslov: narocanje.szap [at] zd-sb.si
  • po pošti na naslov: Osnovna šola Poljčane, Šolska zobna ambulanta, Dravinjskacesta 26, 2319 Poljčane
  • po telefonu: 02 829 58 21 v torek in četrtek od 8:00 do 10:00 ure

Na dan 1.4.2020 je vpisanih 467 pacientov