V Zdravstvenem domu Slovenska Bistrica deluje Center za krepitev zdravja, ki se ukvarja s preventivnimi delavnicami na področju zdravega življenjskega sloga. Gre za skupinske delavnice in individualna svetovanja, kjer boste dobili strokovne informacije in podporo do boljšega počutja in zdravja. Program je namenjen odraslim od 19. leta starosti naprej. Če imate urejeno obvezno zdravstveno zavarovanje, je udeležba v naših programih brezplačna.

Spodaj najdete program za mesec maj 2024. Po predhodnem dogovoru smo na voljo tudi za pogovorne ure za krepitev zdravja, tako za odrasle kot tudi za otroke in mladostnike.

Kontakt:

telefon: 041/682 288 ali 02/834 2719

e-pošta: ckz [at] zd-sb.si

Vodja Centra za krepitev zdravja: Silvija Lunder, mag. zdr. - soc. manag., dipl. m. s., s spec. znanji