Spoštovani.

Zaradi izjemno velikega števila novih okužb s covid-19 je delo na vseh deloviščih Zdravstvenega doma močno oteženo, zato vas lepo prosimo za strpnost.

Vsa navodila v zvezi s covid-19 dobite na naši spletni strani, na strani NIJZ ali MZ, zato jih, prosimo, preberite, in šele v primeru nejasnosti pokličite osebnega zdravnika. V primeru, da ne potrebujete zdravniškega nasveta in ne bolniške ali nege, osebnega zdravnika ni potrebno obveščati o okužbi – to lahko storite ob naslednjem obisku.

Prosimo vas, da premislite, ali so vaše zdravstvene težave takšne, da potrebujete pregled v nekaj dneh, ali pa lahko morda počakate na pregled 3-4 tedne, in se naročite na pregled takrat.

Obljubimo, da bomo odgovorili na vso elektronsko pošto, vendar bo lahko trajalo tudi dva ali tri dni. Prav tako vas prosimo, da ne podvajate klicev in elektronskih sporočil, saj se s tem naša dostopnost še poslabša, česar si ne želimo. Dodatnih telefonskih linij ali delovišč kadrovsko in prostorsko ne moremo zagotoviti.

Hvala za razumevanje.

Zaposleni ZD Slovenska Bistrica