Posted on: Pet, 12/02/2021 By: zd-sb

Potrdilo o prebolelem COVID-19

V skladu z vladno odločitvijo glede testiranja in izdaje potrdila o prebolelem covidu-19 ali dokazila o pozitivnem rezultatu testa na novi koronavirus, vam sporočamo, da lahko:

1. izvid PCR in HAGT si pacient natisne sam z digitalnim potrdilom preko e-zdravja,

2. izvid PCR testa prejme pacient brezplačno pri svojem osebnem izbranem zdravniku,

3. v kolikor kdo želi dodatno potrdilo o preboleli okužbi, ga dobi v treh dneh prav tako pri osebnem izbranem zdravniku in sicer samoplačniško, cena je 20 evrov.

V ZD Slovenska Bistrica izdajamo izvide rezultatov PCR testiranj za paciente, ki imajo osebnega izbranega zdravnika v ZD Slovenska Bistrica.

Strokovna direktorica ZD Slov.Bistrica

Alenka Antolinc Košat dr med, spec.druž.med.

Direktorica ZD Slovenska Bistrica:

Mag. Urška Sedmak univ. dipl. ekon.